MasterCard® SecureCode™

MasterCard® SecureCode™ – це технологія, яка забезпечує вашу картку MasterCard® або Maestro® додатковим секретним кодом, що захищає її від несанкціонованого використання під час купівлі в інтернет-магазинах, які беруть участь у програмі.

Щоби приєднати технологію SecureCode, необхідно звернутися до банку, який випустив вашу картку. Ваш секретний код буде відомий тільки вам і вашому банку. Далі під час кожної оплати покупок або послуг в інтернет-магазинах, які беруть участь у програмі, ваш банк запропонує вам ввести цей секретний код, який ви отримаєте на ваш мобільний телефон, зареєстрований у банку. Тільки після перевірки та підтвердження банком цього коду операція з оплати буде проведена. Процедура використання технології SecureCode така ж проста, як введення PIN-коду в банкоматі.

Ввівши правильний SecureCode в процесі купівлі, ви підтверджуєте, що є авторизованим власником картки. Якщо ввести неправильний SecureCode, купівля не відбудеться. Навіть якщо комусь відомий номер вашої платіжної картки, без SecureCode не вдасться оплатити покупку в інтернет-магазинах, що беруть участь у програмі.