Футболка

DAMAT
2000,00
грн.
Футболка не вважається формальним типом одягу і його не можна одягати на заходи та ділові зустрічі. Однак це звичайне явище на пляжах і на околицях міста для неквапливих прогулянок і перекусів на свіжому повітрі в кафе. Ідеально поєднується із джинсами, лляними брюками, шортами.

Склад
Бавовна 50% Модал 50%.
Modal – це матеріал нового покоління. Незважаючи на синтетичне походження, він вважається екологічно чистим, тому що виготовлений із 100% деревної целюлози. Целюлоза для модалу використовується високоякісна, найчастіше з евкаліптового дерева, бука, сосни.

Рекомендації щодо догляду
Для прання слід використовувати спеціальний миючий засіб, призначений безпосередньо для бавовняних виробів, бажано придбати засіб з біодобавками (ензимами). Перед тим як завантажити річ у пральну машинку обов'язково слід застебнути всі гудзики, блискавки, кнопки, гачки і вивернути виворіт
При виборі режиму прання слід пам'ятати про те, що при високій температурі бавовна дає усадку, тому прати речі слід за температури максимум 60 градусів, а кольорові вироби – при температурі не більше 40 градусів.
Click to order
Ваш заказ:
Total: 
Для приобретения товара, заполните форму!

Отправка предусмотрено средствами "Новой Почты", или самовывоз по адресу: Столичное шоссе 103, ТРЦ Атмосфера, бутик Damat-Tween

Оплата производится наложенным платежом, кредитной картой (Visa, Mastercard) или Privat24 через LiqPay

Доставка (только по Украине)

Соглашение об обработке персональных данных
выполняется в соответствии с законодательством Украины.
ФИО
E-mail
Мобильный телефон получателя
Город или районный центр
Номер отделения Новой Почты
Комментарии к заказу
Как Вы о нас узнали?
Payment method