Пальто

DAMAT
18000,00
грн.

Склад
Вовна100%

Рекомендації щодо догляду ви можете знайти на фірмовому ярлику, вшитому у бічний шов.
Пальто з натуральної вовни можна зіпсувати неправильним доглядом або повною його відсутністю. Однак, якщо ви дотримуєтеся основних правил догляду, турбота про нього не складе особливих труднощів і пальто прослужить вам довго.
Відразу після того, як ви знімаєте пальто, його потрібно повісити на плічка. Краще використовувати "об'ємні" вішалки для того, щоб пальта зберігало форму.
Якщо пальто потрібно почистити, робіть це щіткою з натуральним ворсом. Не тисніть занадто сильно, будьте обережні з гудзиками. Періодично слід чистити з внутрішньої сторони.
У разі потреби відпарюйте пальто за допомогою праски з вертикальним відпарювачем або парової станції. Є й інший варіант: пальто можна повісити у ванну кімнату. Попередньо заповніть ванну гарячою водою і закрийте двері. За кілька годин перебування у такій паровій лазні пальто «відпочине», а заломи та складки розгладяться.
Ніколи не намагайтеся самостійно прасувати пальта! Це має робити професіонал!
Використовуйте лише перевірені хімчистки. Не використовуйте липкі ролики для чищення одягу. Як правило, липкість досягається завдяки клейкому складу, який може дуже швидко зіпсувати тканину.


Click to order
Ваш заказ:
Total: 
Для приобретения товара, заполните форму!

Отправка предусмотрено средствами "Новой Почты", или самовывоз по адресу: Столичное шоссе 103, ТРЦ Атмосфера, бутик Damat-Tween

Оплата производится наложенным платежом, кредитной картой (Visa, Mastercard) или Privat24 через LiqPay

Доставка (только по Украине)

Соглашение об обработке персональных данных
выполняется в соответствии с законодательством Украины.
ФИО
E-mail
Мобильный телефон получателя
Город или районный центр
Номер отделения Новой Почты
Комментарии к заказу
Как Вы о нас узнали?
Payment method